Url

Minika Go izle

Turkuvaz Medya Grubu‘nun 2011 yılı Nisan ayında yayına başlayan ve tematik kanallarının ilki olan minika, Minika Go izle zengin yayın arşiviyle kısa sürede çocukların ve ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Bugüne kadar, yaş gruplarıyla ilgili program ayrımını yayın saatleriyle sağlayan minika, çocukların en büyük eğlencesi oldu.

Türkiye’de bulunan 21 çocuk kanalı içinde kısa sürede üst sıralara yükselen minika izleyicilerden gelen taleplerin karşılığı olarak, yayınına 2 yepyeni ve tamamen farkl programlardan oluşan kanalla devam etme karar aldı.

Minika Go izle 3-8 yaş grubu çocuklar için özel olarak hazırlanmış programların yayınlandığı minika ÇOCUK 20 Ocak 2012’de yayınına başlarken, 1 yıldır yayında olan minika’da minika GO olarak, Minika Go izle 7-14 yaş grubuna özel olarak hazırlanmış programları çocuklarla buluşturuyor.

Damlanın Dolabı, Thomas ve Arkadaşları, Pocoyo, Bay Ay, My Little Pony, Chuck ve Arkadaşları, Pırpır, Wotwotlar, Bora Usta, Barney ve Arkadaşları, Noodle ve Doodle, Pingu ve Sevimli Gezegenler minika ÇOCUK ekranlarında izleyiciyle buluşan ve pedagoglarca seçilen programlardan sadece bazıları. minikaÇOCUK olarak, Minika Go izle 3-8 yaş grubu çocuklar için özel yeni içerikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyoruz.

Transformers Prime, Gormiti, Beyblade, Uzun Çoraplı Peppe, Marsupilami, Çılgın Bıyıklılar, Flash & Dash, 99, Oscar Çöllerde, Monster Buster Club, Haydi İcat Yapalım, Artzooka, Orman Kitabı, Afacan Beşler, Stellina, Dünyayı Geziyoruz, Selahaddin ve Küçük Prens gibi programlar da minikaGO ekranlarında yayınlanıyor. minikaGO olarak, 7-14 yaş grubuna özel yeni içerikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyoruz.

Minika Go izle 3-8 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle minikaÇOCUK; Türksat 2A Uydu (şifresiz) Frekans: 11791 Mhz, S.Rate:16000, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), D-Smart 131.kanal, Teledünya 165. kanal, Turkcell Mobil TV ve www.minika.com.tr‘de,

Minika Go izle 7-14 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle minika GO; Türksat 2A Uydu (şifresiz) Frekans: 11791 Mhz, S.Rate:16000, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), Digiturk 170. Kanal, D-Smart 124.kanal, Teledünya 168. kanal, Turkcell Mobil TV, www.minika.com.tr‘de yayında!

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sponsorlu Reklam

Önceki yazıyı okuyun:
Minika Çocuk izle
Minika Çocuk izle

Minika Çocuk izle Turkuvaz Medya Grubu'nun 2011 yılı Nisan ayında yayına başlayan ve tematik kanallarının ilki olan minika, zengin yayın...

Kapat